Books - Autographs, Books

Lot 19010 Books - Autographs, Books

Description

Bruckner GyŠzŠ: A Szepesség népe. Néprajzi és művelŠdéstörténelmi tanulmány. Bp., 1922, Ifj. Kellner ErnŠ-ny., 84 p. Hozzákötve: [Lám Frigyes] Friedrich Lám: Zipser Treue. Gedichte, dem Zipser Bund gewidmet von - -. Bp., [1921], Zipser Bund, 63+1 p. Német nyelven. Hozzákötve: [Haberern Jonathán]: Jonathan Haberern: Natur- und Lebensbilder aus der Zips. Dritte, vollständige Ausgabe, besorgt von Johann Loisch. Mit einem Anhang hrsg. vom Zipser Verein in Budapest. Bp., 1926, Ludig Kókai, 1 (cà mkép) t. +94+1 p.+1 t.+1 (Die Oberzips, térkép) t. Német nyelven. à tkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, a gerincen "Zipser: Bücher" felirattal, az elülsŠtáblán magyar nyelvű tartalomjegyzéket tartalmazó cà mkével, kopott borà tóval

04 May 2024
Hungary, Budapest

Description

04 May 2024
Hungary, Budapest