Books - Autographs, Books

Lot 19057 Books - Autographs, Books

Description

Kassics [Ignác], Ignatius: Enchiridion seu exctractus benignarum normalium ordinationum regiarum...Secundum materias serie chronologica, et ordine alphabeti digestus privata industria --. Tomus I-II. Egy kötetben (a mű 3 résszel teljes) Pest, 1825. Matthiae Trattner de Petróza. XXIV + 344 + 182 p. - Korabeli, aranyozott gerincű egészbŠr-kötésben, festett lapszélekkel, kisebb kopássokkal

04 May 2024
Hungary, Budapest

Description

04 May 2024
Hungary, Budapest