Books - Autographs, Books
Lot 19528 Books - Autographs, Books
Description
Hoffmann, E. T. A.: Prinzessin Brambilla. Ein capriccio nach Jakob Callot von - - . Wien, [1922], Artur Wolf, 166 p.+ 1 sztl. lev.+ 16 t. (Eduard Gaertner 16 eredeti litográfiája). Német nyelven. Kiadói aranyozott félbŠr-kötés, kissé sérült borà tóval, kopott gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel. Számozott (488./1500) példány
Description