Books - Autographs, Books
Lot 19624 Books - Autographs, Books
Description
Hamvas Béla: Kelet lelke. 1. Henoch Apokalypsise. Fordà totta és bevezetéssel ellátta: Hamvas Béla. 2. Kungfutse: Lun Yü. Kung mester beszélgetései. II. kiadás. Fordà totta és bevezetéssel ellátta: Hamvas Béla. 3. Tibeti misztériumok. Fordà totta és bevezetéssel ellátta: Hamvas Béla. 4. Paul Gauguin: Noa Noa. Ford.: Rónay György. Bp., 1943-1945, Bibliotheca, 4+126+2;+95+1;+135+1;95+1 p.+8 t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borà tóval, a cà mlap elŠtt a kötést megerŠsà tették
Description