LOT 64

Bouille kast Napoleon III

Gezwart perenhouten met deels Boulle marqueterie Napoleon III buffet, zgn. meuble d'appui onder wit marmeren blad en accolade gebogen front, de deur ingelegd met geel koper en rood schildpad, het geheel versierd met vergulde bronzen monturen, h. 107, br. 112, d. 41 cm.

28 Mar 2023
Netherlands, Diemen

28 Mar 2023
Netherlands, Diemen