LOT 169

Bracelet en or jaune 18 ct signé VAN CLEEF & ARPELS et numéroté 21862 serti de 80 brillants +/- 20 ct et saphirs (1 saphir manque) - 87.1 g brut (18 cm) NL : Armband in 18 kt geelgoud getekend VAN CLEEF & ARPELS en genummerd 21862 bezet met 80 briljanten +/- 0.20 kt en saffieren (1 saffier ontbreekt) - 87.1 g bruto (18 cm)

11 Feb 2023
Belgium, Brussels

11 Feb 2023
Belgium, Brussels