LOT 122
Bram Bogart (1921-2012)
Geelblokgeel, 1966
Technique mixte montée sur panneau.
Signée, datée et titrée au dos.
Gemengde techniek op paneel.
Achteraan
Gesigneerd, gedateerd en getiteld.
120 x 100 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
27 May 2019
Geelblokgeel, 1966
Gemengde techniek op paneel.
Achteraan
120 x 100 cm
Provenance/Herkomst:
27 May 2019