LOT 122

Bram Bogart (1921-2012)

Geelblokgeel, 1966
Technique mixte montée sur panneau.
Signée, datée et titrée au dos.
Gemengde techniek op paneel.
Achteraan
Gesigneerd, gedateerd en getiteld.
120 x 100 cm

Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie

27 May 2019

Geelblokgeel, 1966
Gemengde techniek op paneel.
Achteraan
120 x 100 cm

Provenance/Herkomst:

27 May 2019