LOT 27
Bram van Velde (1895-1981), Zonder titel
Bram van Velde (1895-1981)
Zonder titel
gesigneerd in potlood, oplage '81/150' (linksonder/rechtsonder)
lithografie, 70x35 cm (met lijst: 92x52 cm)
Daarbij een boek over Bram van Velde
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Bram van Velde (1895-1981)
Zonder titel
25 Mar 2024
Netherlands, Hague