LOT 27

Bram van Velde (1895-1981), Zonder titel

Bram van Velde (1895-1981)

Zonder titel

gesigneerd in potlood, oplage '81/150' (linksonder/rechtsonder)

lithografie, 70x35 cm (met lijst: 92x52 cm)

Daarbij een boek over Bram van Velde

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Bram van Velde (1895-1981)

Zonder titel

25 Mar 2024
Netherlands, Hague