Bram van Velde (1895-1981)

Vrouw bij een tafel met bloemen en fruit (ca. 1915)

doek, gesign. l.o., 110 x 90 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

[1]

oil on canvas, signed lower left, 110 x 90 cm.

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam