LOT 1936
Brandewijnkom rondom versierd met aan 2 kanten hollandse taferelen aangevuld met rocailles en bladmotieven. Opengewerkte handvatten afgezet met putti hoofdjes zilver.
Nederland, 19e eeuw, keurtekens: leeuw, meesterteken, pseudo keurtekens - gebruikssporen, deukjes, vervormingen. H 3,5cm B 18cm, 92 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal