LOT 68

Breyten Breytenbach (1939)

Zonder titel (2), I. inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1970, zonder lijst, 31,5x23,5 cm
II. litho, genummerd 23/25, met potlood gesigneerd en gedateerd 1968, zonder lijst, 65x50 cm

Conditie: papier licht verkleurd en vlekkerig

22 Aug 2019
Netherlands

22 Aug 2019
Netherlands