LOT 5159
Brigitte Kleyn-Altenburger (1942), hangraam met polychroom decor van geabstraheerde bomen en gezichten, geëtst glas, gesigneerd en gedateerd '74 -minieme schilfers langs ophanggaten-, 50 x 50 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht