LOT 3014752100003
Jewelry and watches
Brillantring zus. ca. 0,90 ct
Weißgold 750, RW 54, 8,4 g, Tragespurenøg8
22 Apr 2024
Austria, Wiener Neustadt
22 Apr 2024
Austria, Wiener Neustadt