LOT 55
Art & Antiques
Bronskleurige gesneden houten halbank, de rugleuning met schildering: pluimvee, tweede helft 19e eeuw -klein stukje ornament van de rug ontbreekt, sleets-, 125 × 130 × 44 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht