LOT 5042
Bronzen beeld: koppel paarden, niet gesigneerd, 20e eeuw, naar 'Intruder' van Lanford Monroe (1950-2000), 23 x 30 x 18 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht