LOT 1896
Broodmand ajour opengezaagd met opgesoldeerde parelrand zilver.
Nederland, Voorschoten, Kempen begeer & Vos, 1922, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, M - gebruikssporen. H 10cm x B 29,5cm x D 19,5cm, 373,2 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal