LOT 1929
Broodmandje op voetjes met ajour opengewerkte zijkant en afgezet met meegegoten parelranden zilver.
Nederland, s`Gravenhage, Fa.Reeser & zoon, 1893, keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, J, Reeser S`Hage - Gebruikssporen. H 9,5cm x B 26cm x D 15,5cm, 456 gram, 925/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal