LOT 5077
Bruingeglazuurde vrij gevormde keramiek sculptuur, onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1995, 23 x 22 x 20 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht