Bukentop,F.H.
Lux de Luce libri tres, in quorum primo Ambiguae Locutiones, in secundo variae ac dubiae lectiones quae in Vulgata Latina S. Scripturae Editione Occurrunt, ex Originalium Linguarum Textibus illustrantur,... Köln, Friess 1710. Kl.4°. 8 Bl., 536 S. Ldr. d. Zt. mit Rsch. u. Rverg. (Berieb. u. best.). - Wetzer-W. II, 1458. - Versch. stark fleckig u. gebräunt, N.a.V. - Selten.