LOT 16
Burgomaster stoel, koloniale hardhouten stoel met halfronde gestoken rugleuning, pitrieten zitting en rustend op 6 klauwpoten verbonden door gedraaide regels, India/Sri Lanka, 19e eeuw
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum