LOT 61
Byzance. Michel VII Ducas. Histamenon Nomisma.... - Lot 61 - Briscadieu
Byzance. Michel VII Ducas. Histamenon Nomisma. 4,1grs. Sear 1868. SUP/TTB
29 Mar 2024
France, Bordeaux