LOT 30

CANAVA J.

CANAVA J.

Deux miniatures de scènes galantes. France, fin du 19e siècle
Twee miniaturen van galante scènes. Frankrijk, eind 19de eeuw
Olie op ivoor. Huile sur ivoire
Get. Sig. 2x 7 x 9 cm
Certificaat. Cértificat 'Marchionne Arte & Antiquariato'

14 Dec 2021
Belgium, Anvers

CANAVA J.

Get. Sig. 2x 7 x 9 cm

14 Dec 2021
Belgium, Anvers