LOT 103
CARTIER
Sautoir géométrique
Or 18k (750)
Signé, numéroté
L. : 91 cm env. - Pb. : 147.20 gr
A gold long necklace, signed Cartier
21 Oct 2021
France, Neuilly
Sautoir géométrique
Or 18k (750)
Signé, numéroté
21 Oct 2021
France, Neuilly