LOT 122
CARTIER
Sautoir bicolore en or 18k (750)
Signé, numéroté
Long. :80 cm - Pb. : 50.2 gr
A gold long necklace, signed Cartier
21 Oct 2021
France, Neuilly
Signé, numéroté
Long. :80 cm - Pb. : 50.2 gr
21 Oct 2021
France, Neuilly