LOT 135
CEES BRAAKMAN, MATBORD
Björk. Pastoe, Nederländerna, 1950-tal. Stämpelmärkt undertill. Höjd 74, diameter 105 cm. Nedslipad skiva, repor, märken. En hopfällbar iläggsskiva a 50 cm medföljer.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona