LOT 29
CESETTI Giuseppe (1902-1990)
"Les chevaux de courses" Huile sur toile 26 x 16 cm signée.
"The racing horses" Oil on canvas 26 x 16 cm signed.
07 Jan 2022
07 Jan 2022