CHARLES DE GROUX (1825-1870)
Description EN
The Ghent Noose Bearers.
Canvas. Signed 'Ch. Degroux'.
With a dedication.
Period frame.
Beschrijving NL
De stroppendragers van Gent.
Doek. Getekend 'Ch. Degroux'.
Met opdracht.
Eigentijdse kader.
Description FR
Les porteurs de corde de Gand.
Toile. Signée 'Ch. Degroux'.
Avec dédicace.
Cadre d'époque.
Description EN
The Ghent Noose Bearers.
Canvas. Signed 'Ch. Degroux'.
With a dedication.
Period frame.
Beschrijving NL
De stroppendragers van Gent.
Doek. Getekend 'Ch. Degroux'.
Met opdracht.
Eigentijdse kader.
Description FR
Toile. Signée 'Ch. Degroux'.
Avec dédicace.
Cadre d'époque.