LOT 97
CHIFFONJE
Mahogny med inredning i valnöt. 1800-talets andra hälft. Höjd 147, bredd 105 cm. Torrsprickor, repor, märken.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona