CHINE. Statuette de Shoulao en porcelaine de la famille rose, 19e siècle
On joint un mandarin et une dame en porcelaine de la famille verte, 19e siècle.
Accidents.
Een Shoulao beeldje van roze porselein, China, 19e eeuw. Een mandarijn en een dame in groen familieporselein, China, 19e eeuw.
Beschadigingen.
A Shoulao statue in pink porcelain, China, 19th century. A mandarin and a lady in green family porcelain, China, 19th century. Damage.
H.22,5 cm
H.25 cm (2)
Accidents.
Beschadigingen.
H.22,5 cm
H.25 cm (2)