LOT 1198
Modern Prints & Drawings
CHRISTO (EIGTL. JAVACHEFF, CHRISTO)
Gabrovo 1935 - 2020 New York
"Wrapped Monument to Leonardo".
Heliogravur,
handsig. u.r., num. 583/999, bez. "Photo Shunk-Kender",
74x55 cm (BG), gerahmt
02 May 2024
Switzerland, Berne
Gabrovo 1935 - 2020 New York
Heliogravur,
74x55 cm (BG), gerahmt
02 May 2024
Switzerland, Berne