LOT 411
CHRISTUS KOUDE STEEN PORSELEIN
Statue en porcelaine polychrome représentant le Christ de pitié. 18e-19e siècle
Polychroom porseleinen beeld met de voorstelling van Christus op de koude steen. 18e-19e eeuw
H= 41 cm
22 Jan 2022
Belgium, Anvers
H= 41 cm
22 Jan 2022
Belgium, Anvers