LOT 52
CLEMENT BRAZILLE
Vacuum
Vase
Grès double paroi émaillé.
Signé et daté.
Vaas
Geëmailleerde zandsteen.
Getekend en gedateerd.
2019.
Pièce unique. 1/1.
H.40 cm D.28 cm
21 Nov 2021
Belgium, Brussels
Vacuum
Vase
Grès double paroi émaillé.
Signé et daté.
Vaas
Geëmailleerde zandsteen.
Getekend en gedateerd.
2019.
Pièce unique. 1/1.
H.40 cm D.28 cm