LOT 142

CLETO MUNARI (XXE SIÈCLE)

Vase «Collezione 9»
Verre de Murano
Edition Cleto Murani, 2003, numéroté 9/49
H_34 cm L_25 cm P_25 cm
Murano glass vase
H_13.3 inch L_9.8 inch D_9.8 inch

18 Nov 2021

Vase «Collezione 9»
Verre de Murano
H_34 cm L_25 cm P_25 cm
Murano glass vase

18 Nov 2021