LOT 39
COLLANA TUBOGAS
in oro 10kt, lungh. cm 39, firmata " Forstner", punzone 10kt, gr 27
TUBOGAS 10KT GOLD NECKLACE
01 Oct 2020
Italy
COLLANA TUBOGAS
TUBOGAS 10KT GOLD NECKLACE
01 Oct 2020
Italy