CONRADIJN CUNAEUS (1828-1895)
Description EN
Allegorical depiction of loyalty and love.
Canvas. Signed 'C. Cunaeus'.
Period gilt frame, small damages on the corners.
Beschrijving NL
Allegorische voorstelling van de trouw en de liefde.
Doek. Getekend 'C Cunaeus'.
Eigentijdse vergulde kader, licht beschadigd aan de hoeken.
Description FR
Allégorie de la fidélité et de l'amour.
Toile. Signée 'C Cunaeus'. Cadre doré d'époque, légèrement abîmés aux coins.
Size: 110 x 83 cm, 147 x 121 cm
Description EN
Canvas. Signed 'C. Cunaeus'.
Beschrijving NL
Doek. Getekend 'C Cunaeus'.
Description FR