CONSTANT PERMEKE (1886-1952)
Description EN
Vase with flowers.
Oil on cardboard.
Signed 'Permeke'.
Provenance:
Former collection August Taevernier
G. Campo, Antwerp, s.d.
Beschrijving NL
Bloemenvaas.
Olie op karton.
Getekend ‘Permeke’.
Herkomst:
Ex.-verz. August Taevernier
G. Campo, Antwerpen, s.d.
Description FR
Vase à fleurs.
Huile sur carton.
Signé 'Permeke'.
Provenance:
Ex.-coll. August Taevernier
G. Campo, Anvers, s.d.
Size: 37 x 44 cm, 54 x 61 cm
Description EN
Vase with flowers.
Oil on cardboard.
Signed 'Permeke'.
Provenance:
G. Campo, Antwerp, s.d.
Beschrijving NL
Bloemenvaas.
Olie op karton.
Getekend ‘Permeke’.
Herkomst:
Ex.-verz. August Taevernier
G. Campo, Antwerpen, s.d.
Description FR
Vase à fleurs.
Huile sur carton.
Signé 'Permeke'.
Provenance:
Ex.-coll. August Taevernier
G. Campo, Anvers, s.d.
Size: 37 x 44 cm, 54 x 61 cm