CONSTANT PERMEKE (1886-1952)
Description EN
'Femme'
Canvas. Signed 'Permeke'.
Provenance:
Kruishoutem, Veranneman foundation
Beschrijving NL
'Femme'
Doek. Getekend 'Permeke'.
Herkomst:
Kruishoutem, stichting Veranneman
Description FR
'Femme'
Toile. Signée 'Permeke'.
Provenance:
Kruishoutem, Fondation Veranneman<
Size: 100 x 71 cm, 121 x 91 cm
Condition: - In de dikke verflaag bevinden zich enkele grote verticale barsten (zie bijgevoegde detailfoto's. - Op de rechterarm van de vrouw bevinden zich enkele spikkels.
Description EN
'Femme'
Canvas. Signed 'Permeke'.
Provenance:
Beschrijving NL
'Femme'
Doek. Getekend 'Permeke'.
Herkomst:
Description FR
'Femme'
Toile. Signée 'Permeke'.
Provenance: