LOT 812

COSTIS GEORGIOU (°1956)

Description EN
Metastasis
Canvas.
Signature, title and dimensions on the reverse.

Provenance:
Athens, galerie Titanium, s.d.

Beschrijving NL
Metastasis.
Doek. Getekend 'Costis Georgiou'.
Signatuur, titel en afmetingen op verso.

Herkomst:
Athene, galerie Titanium, s.d.

Description FR
Métastase.
Toile. Signée 'Costis Georgiou'.
Signature en lettres majuscules, titre Metastasis, dimensions et signature au revers.
Provenance: Athène, galerie Titanium, s.d.

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Metastasis
Canvas.

Provenance:

Beschrijving NL
Metastasis.

Herkomst:

Description FR
Métastase.

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp