COSTIS GEORGIOU (°1956)
Description EN
Metastasis
Canvas.
Signature, title and dimensions on the reverse.
Provenance:
Athens, galerie Titanium, s.d.
Beschrijving NL
Metastasis.
Doek. Getekend 'Costis Georgiou'.
Signatuur, titel en afmetingen op verso.
Herkomst:
Athene, galerie Titanium, s.d.
Description FR
Métastase.
Toile. Signée 'Costis Georgiou'.
Signature en lettres majuscules, titre Metastasis, dimensions et signature au revers.
Provenance: Athène, galerie Titanium, s.d.
Description EN
Metastasis
Canvas.
Provenance:
Beschrijving NL
Metastasis.
Herkomst:
Description FR
Métastase.