LOT 1956
Cabaret met licht opstaande geschulpte rand voorzien van gegoten blad versieringen, middenstuk met gegraveerde rocaille krans en tekst zilver.
Canada, Toronto, Roden Bros, 20e eeuw, keurtekens: leeuw, meesterteken, 925, sterling, Roden - krasjes, 1023,1 gram, 925/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal