LOT 200
Cache-pot Boch Kéramis à décor mat finish... - Lot 200 - MJV Soudant
Cache-pot Boch Kéramis à décor mat finish de fleurs stylisées. Monogramme de Léon Delfant. D.1739 Ht : 21 cm.
NL: Boch Keramis bloempot met mat decor van gestileerde bloemen. Monogram van Léon Delfant. D.1739 Hoogte: 21 cm.
23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes