Canne au pommeau en ivoire sculpté du Japon... - Lot 131 - MJV Soudant
Canne au pommeau en ivoire sculpté du Japon à décor de masques Nô. Signé, travail fin XIXème siècle. Accident à un masque. Ht: 87 cm
NL: Wandelstok met gesneden ivoren pommel uit Japan versierd met Noh-maskers. Gesigneerd, werk uit het einde van de 19e eeuw. Ongeval met een masker. Hoogte: 87 cm