LOT 48

Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)

‘Figuur in een roeiboot en zeilschepen op de vaart’, gesigneerd ‘C.A. Ahrendts’ l.o.

Olieverf op doek, 13,5 x 18,5 cm

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam