Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)
‘Figuur in een roeiboot en zeilschepen op de vaart’, gesigneerd ‘C.A. Ahrendts’ l.o.
Olieverf op doek, 13,5 x 18,5 cm
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam