Carl-Henning Pedersen, Kopenhagen 1913-2007 Frederiksberg, Rød og grøn, handgesigneerde kleurenlitho, nr.55/150, gesigneerd en Parijs 1975, 80 x 55 cm.
Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Locatie
Loc.1
06 May 2024
Netherlands, Hilversum
Locatie
Loc.1
06 May 2024
Netherlands, Hilversum