LOT 145
Carl Spitzler (20e eeuw), Pastoraal landschap met rustende figuren
Pastoraal landschap met rustende figuren
Painter / Artist / School
Carl Spitzler (20e eeuw)
Technique / Size
olieverf op doek, 70x100 cm (met lijst: 85x115 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Carl Spitzler' (rechtsonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Carl Spitzler (20e eeuw)
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague