LOT 1036
Carlier, Max Albert (1872 - 1938), Blumenstillleben
Carlier, Max Albert (1872 - 1938), Blumenstillleben, Öl/Pressplatte, li. u. sign., ca. 58
x 48 cm, gerahmt.
04 Dec 2021
Germany, Mainz Kastel
x 48 cm, gerahmt.