Caspar Risse (1850-1923), Watermolen
Caspar Risse (1850-1923)
Watermolen
gesigneerd (linksonder)
aquarel op papier, 27x36 cm (met lijst: 41x50 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Caspar Risse (1850-1923)
Watermolen
gesigneerd (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague