Caspar Risse (1850-1923), Watermolen

Caspar Risse (1850-1923)

Watermolen

gesigneerd (linksonder)

aquarel op papier, 27x36 cm (met lijst: 41x50 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Caspar Risse (1850-1923)

Watermolen

gesigneerd (linksonder)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague