Célestin Marschouw (Belgisch, 19de eeuw), De liefdesbrief
Painter / Artist / School
Célestin Marschouw (Belgisch, 19de eeuw)
Technique / Size
olieverf op paneel, 28x21 cm (met lijst: 46x40 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Célestin Marschouw.' (rechtsonder); gesigneerd en gedateerd ' CM./anno 1853' (op de achterzijde)
Origin / Exhibition / Lite
Conditie: craquelé, verder goed
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Origin / Exhibition / Lite