Célestin Marschouw (Belgisch, 19de eeuw), Het hof maken van de dienstmeid
Painter / Artist / School
Célestin Marschouw (Belgisch, 19de eeuw)
Technique / Size
olieverf op paneel, 28x21 cm (met lijst: 47x40 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Célestin Marschouw.' (rechtsonder); gesigneerd en gedateerd 'CM./anno 1853' (op de achterzijde)
Extra Text
Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, verder goed
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text