"Ch. Catteau" Art Deco vase in marked "Boch Keramis" ceramic - dd 1923 - with monogram
CATTEAU CHARLES (1880 - 1966) Art Deco-vaas (model 895) in faience, gemerkt "Boch Keramis", met een gestileerd decor (n° D815) met bloemenguirlandes - dd 1923 - hoogte : 30 cm gemonogrammeerd
ESTIMATION RANGE: €500-800
ESTIMATION RANGE: €500-800