LOT 158328-2

Chanel
Veske "Mini Flap Bag"
Chanel
Tweed i lys farger. Gullfargede detaljer og detaljer i tre.
Høyde 14 cm
Bredde 18.5 cm
Dybde 8 cm
Vesken datert: 2018-2019
Medfølger eske, dustbag og sertifikat fra pre-loved butikk.
Merknad:
Eksteriør av vesken er i pen stand med svært lite aldersrelatert bruksspor. Den har romslig og oversiktlig interiør med skulderrem som kan brukes crossbody. Noe som kan være veldig praktisk i hverdagen. Vesken mangler autensitetskort. Dersom det ikke er opplysninger om ekstra tilbehør medfølger dette ikke.
Mange skinn- og tøyvesker kan miste sin opprinnelige form og få mindre bulker/ujevnheter dersom de ikke oppbevart riktig og ikke blir fylt når de ikke er i bruk. Vi anbefaler på det sterkeste å bruke veskeputer.

Vær oppmerksom på at dette er en brukt vare og kan derfor ha mindre flekker og merker en hva som kommer frem på bildene. Bruk Zoom-funksjonen for å se flere detaljer på objektet.

For spørsmål eller mer detaljert informasjon vennligst kontakt vår ekspert Irina Khótko irina@blomqvist.no eller 464 72 393

24 Apr 2024
Norway, Fornebu

Chanel
Veske "Mini Flap Bag"
Chanel
Høyde 14 cm
Bredde 18.5 cm
Dybde 8 cm
Vesken datert: 2018-2019
Merknad:

24 Apr 2024
Norway, Fornebu